top of page
WNE_web-71.jpg
Brown bear mom with cubs

Loodusvaatlus ja fotograafia mugavates ja moodsatesTREILER-VARJETES

Oleme loonud spetsiaalselt nõudlikumale loodusfotograafile ja vaatlejale mõeldes kaks moodsat ja mugavat auto järelkäruna teisaldavat varjet 2-4 kasutajale.

Trailer render from behind
Trailer render from front side
Treila välis-3.jpg
Treila seest-3.jpg

Looduse vaatlemine ja jäädvustamine on võimalik neljas suunas läbi häirimist vältiva ja paremat kasutusmugavust tagavate peegelklaaside. Varjes on kaks statsionaarset voodit, vaatlustoolid, tualett, kööginurk pliidi ja külmkapiga, akende ja ruumi soojendusega küttesüsteem on kas gaasi või võrguelektri põhine. Sisevalgustust kasutada, telefoni ja kaamerate akusid saab laadida katusel asuvate päikesepaneelidega laetavast akupangast või võrguelektrist.

 

2024 talvehooajal pakume alates veebruarist Pärnumaal mererannikul kotkaste ja šaakalite vaatlemise-jäädvustamise võimalusi (merevarje).

 

Samal ajal alustame ka metsavarjes metsaimetajate ja lindude pildistamise võimaluse pakkumist (suurimetajad, kotkad, rähnid, sookurg jt). 

 

Koostöös metsa- ja maaomanikega lisame uusi hooajalisi ja püsivaid varjeid.

Rohkem pilte leiad galeriist.

Brown bear mom with cubs

Rendi TREILER-VARJE

Kui Sul on oma salapaik või fotoprojekt või tahad lihtsalt üksi segamatult ja mugavalt loodust otse sündmuste keskel nautida, siis pakume esmakordselt Eestis treiler-varje rentimise võimalust.

 

Huvi korral võta ühendust, detailid lepime kokku sõltuvalt hooajast ja rendiperioodi pikkusest.

Three gray seals enjoing themselves in the middle of the sea in the sun

Loodusvaatlus PAAT-VARJEST

Eesti mitmekesisel rannikumerel ja sisevetel on loodus- ja fotohuvilisele väga palju huvitavat pea aastaringselt pakkuda. Sellele rikkusele paremaks ligipääsuks ja eriliste elamuste ning fotovõimaluste jaoks lõime käed Saaremaa paadimeistritega ja arendasime välja maailmas ainulaadse selleks spetsiaalselt projekteeritud ja ehitatud paat-varje kuni kuuele kasutajale.

Drawings of the boat-hide
WNE_boat_hide_-1.jpg
WNE_boat_hide-2.jpg

Paat sobib kasutamiseks nii madalas sisevees kui meresaarte külastamiseks. Kere on ehitatud vastupidavast ja keskkonnasõbralikust taaskasutatud HDPE materjalist. Paadi kabiini aknad on peegelklaasist, mistõttu veeloomad ja linnud ei taju inimestega seotud häirimist.

 

Modellidele võimaldab hääletut ja sujuvat lähenemist ning vajalikku manööverdamist kaasaegne elektriline vöörimootor. 

 

2024 talvehooajal alustame Saaremaal kirjuhahkade, aulide jt merelindude fotoreisidega alates veebruarist.

Kevadrände ajal toome paadi Lääne-Eesti merelahtedele luikede, püttide, partide, kosklate jt veelindude lähemaks jälgimiseks.

 

Suvehooajal alustame Lääne-Eesti rannikumerel hüljeste vaatluse ja jäädvustamise reisidega, samuti ka kopravaatlustega siseveekogudel.

 

Sügishooajal on lisaks veelindudele võimalus kogeda sookureparvede sisselendu ja nende koos “ööbida”. 

Rohkem pilte leiad galeriist.

Rock-hide for wetland bird photography, two seagulls sitting on top of a hide

TEISED FOTOVARJE-TEENUSED

  • Tutkaste pulmamängude varje

  • Talvituva hüübi varje

  • Ranniku- ja veelinnud – telk- ja ujuvvarjetest